O Ruukki

Ruukki

Firma RUUKKI jest pierwszym na świecie producentem blachodachówki dając na swoje produkty gwarację nawet do 50 lat!

Dachy Ruukki – sprawdzają się w każdych warunkach

Twój dom jest dla Ciebie drogocenny – upewnij się, że wybierasz dach, który zasługuje na niego. Dachy stalowe Ruukki chronią dom w każdej sytuacji. A przy tym mają estetyczny wygląd i ponadczasowy styl. Dach Ruukki czyni Twój dom jeszcze cenniejszym.

Trwałość na lata

Nasze dachy zaprojektowano dla surowego skandynawskiego klimatu, w którym muszą wytrzymać kolejne letnie upały, jesienne deszcze i zimowe mrozy. Łatwo je również konserwować i utrzymać w czystości. Wybierz Ruukki i ciesz się pięknym dachem przez wiele lat.

Stalowy dach jest zawsze w modzie

Stal to ponadczasowy wybór. Choć stosowanie stali ma długie tradycje, jej wygląd i właściwości czynią ją najnowocześniejszym materiałem na pokrycie dachowe. Dachy stalowe Ruukki cechuje prostota formy i duża funkcjonalność, charakterystyczne dla skandynawskiego wzornictwa. Bogata gama dostępnych wzorów sprawia, że świetnie komponują się z każdym otoczeniem. Sprawdź naszą ofertę – jesteśmy przekonani, że łatwo znajdziesz dach, który będzie doskonałym rozwiązaniem dla Twojego domu.

Prosty montaż na nowych lub remontowanych budynkach

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na nasz pakiet z pełną obsługą, czy też postanowisz położyć dach samodzielnie, Ruukki to zawsze dobry wybór. Fakt, że nasze dachy ze stali są lekkie, np. o 25% lżejsze od dachówek, i dostarczane zgodnie z określonymi przez Ciebie wymiarami, sprawia, że łatwo je montować i na nowych, i na remontowanych budynkach. Nie musisz przy tym odnawiać powierzchni spodnich. Oszczędzasz czas i pieniądze.

Łatwa konserwacja i czyszczenie

Dach ze stali jest całkowicie szczelny, lekki i trwały. Powłoka utrzymuje Twój dach w czystości, gdyż liście i gruz zmiatają się prawie automatycznie. Na stali, w przeciwieństwie do cegły lub betonu, nie tworzy się też mech. Opływowe wzornictwo dachów i akcesoriów dachowych Ruukki ułatwia ich utrzymanie i pozwala bez żadnych trosk cieszyć się dachem.